Akcja charytatywna.

Monika KłapsiaBez kategorii

Szkolne koło wolontariatu rozpoczęło współpracę z lokalną organizacją charytatywną 'Pomagamy w potrzebie’. Organizacja ta między innymi prowadzi 'sklep dobra’ w Jastrzębiu-Zdroju w pasażach podziemnych od ulicy Śląskiej. Ze sklepu korzystają mieszkańcy naszego miasta, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. W ramach współpracy chcielibyśmy zorganizować zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy:

-artykułów szkolnych

-żywności z długą datą ważności

-środków higienicznych (zwłaszcza potrzebne są szampony)

-środków czystości (między innymi proszki do prania)

Zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki. Pomagajmy lokalnie.

Zbiórka trwa do 14 października 2022.

Strona internetowa organizacji 'Pomagamy w potrzebie’ https://www.facebook.com/groups/409134520750288/permalink/480419726955100/?sfnsn=mo&ref=share

Dziękujemy za wsparcie.

Szkolne koło wolontariatu wraz z opiekunami.