III miejsce w 1/2 finałów wojewódzkich

Karolina KostorzBez kategorii

20 maja reprezentacja chłopców Naszej Szkoły zajęła III miejsce w 1/2 finałów wojewódzkich w piłce ręcznej rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. Oznacza to, że drużyna SP 16 w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Śląska zajęła miejsce od VIII do XII. 20 maja rywalizację wygrała drużyna Gospodarzy, czyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisarzowicach, którzy awansowali tym samym do dalszych rozgrywek – finałów wojewódzkich.
Dziękujemy za emocje i waleczną postawę na boisku. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

W drużynie SP 16 zagrali: z klasy 7a – Mateusz Pietras, Karol Piechota, Aleksander Ruciński, Dominik Kokot, Damian Krzystała, Krzysztof Mika, Miłosz Gocman, natomiast z klasy 7b – Kamil Kęska, Miłosz Brzychcy, Szymon Dzierzenga, Szymon Ledniowski,
Wiktor Rybak oraz Mirosław Jabłoński.
Niestety z powodu kontuzji nie zagrał nasz czołowy rozgrywający – Michał Starzykowski z klasy 7a.