Wiosenny konkurs dla klas I-IV

Monika KłapsiaBez kategorii

Konkurs plastyczny dla klas I-IV pt. ,,PANI WIOSNA”

CO ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

1. NALEŻY STWORZYĆ KREATYWNĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ, KTÓRA BĘDZIE PRZEDSTAWIAĆ ,,PANIĄ WIOSNĘ”.
  2. ODDAĆ PRACĘ WYCHOWAWCY LUB OPIEKUNOWI SU (p. Monika Kłapsia-Cicharska).

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. ,,PANI WIOSNA”

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Uczniowski SP nr 16 w Jastrzębiu-Zdroju

W konkursie mogą brać udział dzieci z klas I-IV Szkoły Podstawowej Nr 16 w Jastrzębiu-Zdroju

Cel konkursu:

1. Celem konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci.
  2. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych.
  3. Uwrażliwianie dzieci na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku.

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-IV.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną samodzielnie wykonaną pracę.
  3. Na odwrocie pracy powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko, klasa.
  4. Praca powinna być wykonana na kartonie o formacie A3 lub A4 techniką:

rysunek kredkami, pastele suche, pastele olejne, farby plakatowe, wyklejanki, collage.

Warunki konkursu:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: klasy I-IV.
  2. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 05.04.2022 r.
  3. Prace dostarczone po terminie lub wykonane niezgodnie z regulaminem nie będą oceniane.

Zasady przyznawania nagród:

1. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa.
  2. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwołalna.
  3. Ogłoszenie wyników odbędzie się 11.04.222 r. na stronie internetowej szkoły.
  4. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa. Przewidujemy również wyróżnienia i drobne upominki.