Potrzebna pomoc!

Karolina KostorzBez kategorii

Czuwaj Druhny i druhowie!
Czuwaj Uczniowie i Rodzice!
Czuwaj nauczyciele!
16 Drużyna Harcerska „Wataha” wspiera akcję pomocy poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Chorwacji. Druh Maciej jest z zaprzyjaźnionej z nami drużyny z Czyżowic.
Maciek Ogrocki: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1825265720954276&id=100004125965375
Przeżył trzęsienie ziemi 29.12.2020 w Chorwacji, którego osiem osób nie przeżyło, a wielu straciło wszystko co mieli. Zbieram rzeczy dla poszkodowanych i mam nadzieję, że znajdą się wśród was chętni niesienia pomocy 😊 Oto lista czego potrzeba: • jedzenie z długim terminem ważności (mąki, makarony, ryż, konserwy itd.), • ubrania i buty (głównie cieplejsze, zimowe: szale, czapki, kurtki), • pieluchy, • środki czystości (pasty i szczoteczki do zębów, żele pod prysznic, szampony itd.) • zabawki (najlepiej plastikowe, ze względu na łatwość ich czyszczenia) • jedzenie dla dzieci (słoiczki, mleko w proszku), piżamki, koce, ręczniki, pościele.
Proszę o WSPARCIE.❤️
Kontakt ze mną – Janina Bogusz- Wiśniewska 795458237
W najbliższych dniach Maciek to wszystko wywozi bezpośrednio do poszkodowanych. Czasu jest mało. Wyjazd do Chorwacji przewiduje 25 stycznia 2021❤️ Jeśli ktoś chciałby coś przekazać na poświęconą temu zrzutkę to zapraszam tutaj. https://zrzutka.pl/ntbtud