Wyniki konkursu

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy podjęli wyzwanie i przystąpili do testu z przepisów gry w piłkę ręczną. Niestety znaczna część
z Was nie przeczytałam uważnie informacji dotyczących logowania. Należało wpisać imię, pierwszą literę nazwiska oraz klasę. Tak zrobiły tylko 3 osoby 🙁 Poza tym ilość poprawnie udzielonych odpowiedzi była, łagodnie rzecz ujmując, niezadowalająca. Jeśli
chcemy uzyskać dobrą ocenę ze sprawdzianu, to oczywiste jest, że należy się odpowiednio przygotować i przyswoić określone wiadomości. A w przypadku mojego testu wystarczyło tylko przeczytać przepisy, które udostępniłam Wam w prezentacji. Mam nadzieję, że wyciągnie odpowiednie wnioski, bym w niedalekiej przyszłości mogła nagrodzić oceną celującą znacznie więcej osób. Chciałabym jednak podkreślić, że doceniam Waszą aktywność, bieżące śledzenie zamieszczanych na stronie postów. Zapewniam
Was, że lepiej jest rozwiązać test słabo niż wcale:) Dlatego Wasze starania zostaną nagrodzone, wzięte pod uwagę przy wystawianiu ocen na koniec roku. Podsumowując pragnę serdecznie pogratulować dwóm osobom, które uzyskały najwyższą z możliwych ocen.
Jest to uczeń klasy 6B oraz 7A. BRAWO:)
Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznego, aktywnego weekendu
Karolina Kostorz