WF dla wszystkich Uczniów

Karolina KostorzBez kategorii

Dzień dobry!

Liczę, że jesteś w dobrej kondycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. W ramach dzisiejszych zajęć z wychowania fizycznego
zachęcam Was do wspólnego treningu z Panem Szymonem:)

A jako, że tematem naszych zajęć jest nordic walking. Niewątpliwie jest on jednym z nowoczesnych rodzajów aktywności fizycznej, który stał się bardzo popularny w ostatnim czasie, nie tylko wśród osób dorosłych. Na zawodach sportowych pojawiają się tysiące nastolatków, którzy pragną odnieść zwycięstwo, zdobyć Puchar Polski, Europy, Świata. Przygotowałam dla Was prezentację i proszę byście zapoznali się z jej treścią. Dzięki temu poznacie nie tylko walory rekreacyjne nordic walking, ale także szczegółowy opis techniki marszu.

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/05/nordic-walking.pdf

Nie pozostaje mi nic innego, jak mieć nadzieję, że ktoś z Was postanowi spróbować swoich sił. Pamiętajcie, że zawsze przyjemniej maszeruje się w towarzystwie:) Zachęcajcie Waszych Rodziców, rodzeństwo by wspólnie z Wami wyruszali na wielkie piesze wyprawy:)
Trzymajcie się dzielnie i zdrowo!
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie
Karolina Kostorz