WF dla wszystkich Uczniów

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!

W trakcie nauczania zdalnego udostępniłam kilkanaście zestawów ćwiczeń, których wykonywanie ma na celu zmniejszenie, a nawet wyeliminowanie dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa, a także ukształtowanie nawyku prawidłowej postawy ciała. Mam nadzieję, że wszyscy zapoznaliście się z materiałami wideo oraz prezentacjami, m.in. na temat wad postawy, profilaktyki kręgosłupa oraz najczęstszych błędów w przyjmowanej postawie ciała podczas wykonywania czynności dnia codziennego. Dzisiejsze zajęcia będą podsumowaniem wiadomości, które dotychczas umieszczone zostały w udostępnionych przeze mnie materiałach, ale także chciałabym przedstawić Wam nowe aspekty dotyczące powyższej problematyki. Tych z Was, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcam do odtworzenia poniższego filmu.

Równie gorąco polecam poniższy film.

Następnie proszę byście zapoznali się z treścią poniższej prezentacji, którą dla Was opracowałam.

http://sp16.jastrzebie.pl/?attachment_id=6749

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.
Dbajcie o swoją postawę ciała:)
Wasza nauczycielka wychowania fizycznego