WF dla wszystkich

Karolina KostorzBez kategorii

Witajcie Uczniowie!

Mam nadzieję, że zapału do ćwiczeń Wam nie brakuje! Dzisiaj w ramach aktywności fizycznej zachęcam Was do treningu znowu z Panią Mariolą Pasikowską:) Mam nadzieję, że gdy wrócimy do szkoły, znów nas odwiedzi i będziemy mieli możliwość zadawania jej pytań oraz wspólne wykonanie ćwiczeń w czasie rzeczywistym:)

Kto z Was jeszcze nie wykonał wczorajszego treningu wytrzymałościowo-wzmacniającego ze skakanką, to zachęcam do ćwiczeń jutro. Dzisiaj natomiast udostępniam Wam najprostszą wersję bardzo skróconych przepisów z piłki ręcznej. Prezentacja zawiera tylko te wiadomości, które obowiązują w szkole podstawowej. Całość obowiązujących przepisów w piłce ręcznej, jak i każdej innej dyscyplinie jest bardzo obszerna. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany, to proszę o wiadomość, a udostępniam rozbudowaną wersję:)
Jak już wspomniałam, poniżej znajdują się tylko najbardziej podstawowe przepisy. Proszę byście dokładnie zapoznali się
z nimi i przygotowywali stopniowo z nich, gdyż w przyszłym tygodniu będzie szansa na zdobycie kolejnej dobrej oceny
z wychowania fizycznego właśnie w oparciu o wiedzę z przepisów gry w piłkę ręczną:)

http://sp16.jastrzebie.pl/?attachment_id=6551

Trzymajcie się dzielnie i zdrowo:)
Karolina Kostorz