WF dla kl. 7B

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Siódmoklasiści!

Już dawno nie było jakiegoś tematu związanego z samoobroną. Najwyższa pora by to nadrobić:) Tematem dzisiejszych zajęć będą dźwignie na stawy. W samoobronie dość często stosowane, natomiast są podstawowymi technikami w przypadku walk w ramach
MMA, brazylisjkiego ju-jitsu oraz zapasów. Chciałabym, abyście spróbowali przećwiczyć, z rodzeństwem lub rodzicem, kilka podstawowych dźwigni. Poniżej udostępniam niezbędny materiały filmowe:) Mi najbardziej podoba się ten, do którego jest
podany link:) Gorąco polecam:)

https://www.youtube.com/watch?v=palJxrfW0Ak

Zwracam uwagę, że w trakcie wykonywania ćwiczeń musicie przestrzegać zasad bezpieczeństwa.
Mam nadzieję, że dla wszystkich jest to oczywiste.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
Karolina Kostorz