WF dla kl. 7b

Karolina KostorzBez kategorii

Dzień dobry Siódmoklasiści!

Dzisiejsze zajęcia z wychowania fizycznego poświęcone będą podstawowym technikom samoobrony. W Internecie znajdzie mnóstwo filmów instruktażowych. Wybrałam dla Was jeden z nich. Jeśli macie rodzeństwo to pod opieką rodziców postarajcie się wykonać techniki zaprezentowane na materiale wideo. Gdyby jednak było to niemożliwe, wówczas zachęcam Was byście chociaż zobaczyli poniższy film.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego, słonecznego weekendu.
Odpocznijcie, nabierzcie sił by sprostać kolejnym edukacyjnym wyzwaniom:)
Wiem, że stać Was na świetne wyniki w nauce, tylko musicie pokonać Waszego największego wroga – LENISTWO:) Jednakże techniki samoobrony zaprezentowane powyżej niestety
nie pomogą Wam w tej walce. Trzymam za Was kciuki i wierzę, że dacie sobie radę ze wszystkim. Musicie tylko tego chcieć i się nie poddawać:)