Tydzień bibliotek w Jastrzębiu-Zdroju

Karolina KostorzBez kategorii

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Literatura, muzyka, gry planszowe – wszystko to w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W tym roku będzie wyjątkowo, ponieważ wyłącznie w sieci 🙂 „Zasmakuj w bibliotece” – tak brzmi hasło tegorocznej edycji akcji promującej czytelnictwo.
Pierwsze wydarzenie odbędzie się już dziś (8.05.). Będzie to spotkanie z literaturą czeską. A 11 maja o godzinie 18:00, odwiedzając profil Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju, czytelnicy będą mogli odbyć wirtualne spotkanie z Łukaszem Orbitowskim. Oprócz tego, miłośnicy jastrzębskiej książnicy znajdą liczne inspiracje w dziedzinie literatury, muzyki i nie tylko. Serdecznie zapraszam wszystkich do zapoznania się z informacjami zawartymi na poniższym plakacie.