Tylko DZISIAJ Mistrzowska Noc Muzeów 2020

Karolina KostorzBez kategorii

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszam na Mistrzowską Noc Muzeów w formacie online organizowaną przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Podczas wydarzenia zobaczyć będzie można kilka wywiadów ze wspaniałymi gośćmi, ciekawe wystawy czasowe, magazyny zbiorów, liczne filmiki dokumentujące pracę muzeum.

Podczas Mistrzowskiej Nocy Muzeum będzie można „spotkać się” z: 📢 Luizą Złotkowską – srebrną i brązową medalistką igrzysk olimpijskich w łyżwiarstwie szybkim, 📢 Robertem Korzeniowskim – czterokrotnym mistrzem olimpijskim w chodzie sportowym,
📢 Czesławem Langiem – wicemistrzem olimpijskim oraz dwukrotnym medalistą szosowych mistrzostw świata, organizatorem
Tour de Pologne oraz z 📢 Bartkiem Marszałkiem z ORLEN Team – pierwszym i jedynym Polakiem w wodnej Formule 1 F1H2O!

https://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy/wydarzenia/909-mistrzowska-noc-muzeow

Serdecznie zachęcam wszystkich do wirtualnego udziału w tym niezwykłym wydarzeniu sportowo-kulturalnym 🙂
Karolina Kostorz