Z cyklu „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Karolina KostorzBez kategorii

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Czy możliwe jest odwiedzenie wystaw w Galerii Historii Miasta bez wychodzenia z domu? Oczywiście, że tak! Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zachęca do zwiedzania tamtejszych ekspozycji. Serdecznie zapraszam wszystkich na wirtualny spacer po ekspozycjach: Chata śląska, Historia węglem pisana, Rzeźba w węglu i graficie, Miasto młodości, pracy i pokoju, Moje M oraz Izba pamięci Henryka Sławika. Na sali wystaw czasowych można zobaczyć archiwalną wystawę linorytów Rudolfa Riedla pt.: „Wspomnienie jest wartością”. Naprawdę warto! Aby wybrać się w tą niezwykłą podróż wystarczy kliknąć w poniższy link.

https://mok.jastrzebie.pl/ext/spacerwirtualny/ghm/galeria_historii_m.html?fbclid=IwAR29SHEB1gS4EHU57IKcE9k1zob91Y1vFI5foVQrjbZIN1P6mC1eCngscfc

Zapraszam również do obejrzenia krótkiego filmu pt.: „Moje M”, który przedstawia wystawę dostępną w Galerii Historii Miasta prezentującą mieszkanie z lat PRL-u.

Wszystkim, którzy odważą się wybrać na wirtualny spacer do Galerii Historii Miasta, życzę niezapomnianych wrażeń.
Karolina Kostorz