WF – kl. 6B

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Szóstoklasiści:)

Dziękuję wszystkim tym, którzy przesłali mi już swoje zadanie dotyczące walorów rekreacyjnych piłki ręcznej. Wszystkie prace były świetne. Mam nadzieję, że pozostali Uczniowie prześlą swoje zadania w najbliższym czasie. Wszystkim tym, którzy przesłali mi wypełnione dzienniczki tygodniowej aktywności fizycznej również bardzo dziękuję. Cieszę się, że ćwiczycie. Widzę, że część z Was nie bardzo ma pomysł na to, jaki wysiłek można wykonywać w domu. Zachęcam byście korzystali z tych materiałów, które zamieszczam na stronie internetowej szkoły. Znajdziecie linki to ciekawych rozgrzewek, różnych ćwiczeń, które z całą pewnością będą atrakcyjną formę spędzania czasu w domu.
Tematem dzisiejszych zajęć są natomiast Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w prezentacji, która dla Was przygotowałam:

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/03/Nowożytne-Igrzyska-Olimpijskie.pdf

oraz na stronie internetowej https://paralympic.org.pl/ a także tej zaprezentowanej poniżej.

Zachęcam Was byście zobaczyli fragment dowolnych Igrzysk Paraolimpijskich na kanale you tube.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Dbajcie proszę o siebie!
Wasza nauczycielka wychowania fizycznego