WF – kl. 5c

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!

Mam nadzieję, że zapału Wam nie brakuje:) Dziękuję za przesłane zadania domowe i dzienniczki tygodniowej aktywności fizycznej. Wszystkich tych, którzy mają jakiekolwiek braki w tym zakresie proszę o mobilizację:) Termin już minął, ale pozostawię Wam jeszcze
dwa dni na odrobienie zaległości. Dla wszystkich tych oburzonych i narzekających mam dobre wiadomości:) Po pierwsze za dwa
dni koniec nauki i będzie mieć tak długo oczekiwane przez Was dni wolne. A po drugie po świętach tematów teoretycznych z wychowania fizycznego praktycznie nie będzie:) Więcej czasu będzie na ćwiczenia i zabawy:) Nie martwcie się zatem i zabierzcie się pracy:)
Tematem dzisiejszych zajęć wychowania fizycznego jest właściwa masa ciała. Przygotowałam dla Was prezentację.
Proszę zapoznajcie się z jej treścią.

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/04/wskaźnik-BMI.pdf

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości jestem zawsze do Waszej dyspozycji.


Trzymajcie się dzielnie i zdrowo. Dbajcie o siebie i bliskich.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Karolina Kostorz