WF – kl. 5c

Karolina KostorzBez kategorii

Moi Kochani Piątoklasiści!

Dziękuję wszystkim tym, którzy przesłali mi swoje prace i wypełnione dzienniczki tygodniowej aktywności fizycznej. Dzisiaj niestety
już ostatni dzień nauki… Temat zajęć z wychowania fizycznego dotyczy zasad hartowania organizmu oraz sposobów ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Przygotowałam dla Was bardzo krótką prezentację. Zapoznajcie się proszę z jej treścią.

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/04/hartowanie-organizmu.pdf

Spójrzcie również na poniższy rysunek.

Następnie zastanówcie się ile znacie sposobów ochrony przed nadmiernym słońcem. Każdy z Was powinien wymienić przynajmniej
5 takich sposobów. Jeśli ktoś ma problem to proszę odnaleźć odpowiednie informacje w Internecie lub zapytać Rodziców. Jeśli nadal ktoś z Was nie będzie potrafił wymienić 5 sposobów to proszę o wiadomość. Wówczas podpowiem i przygotuję Wam materiał w tym zakresie.

Życzę Wam ciepłych, słonecznych i przede wszystkim zdrowych dni wolnych. Odpocznijcie od szkolnych obowiązków,
nabierzcie siły i zapału do dalszej pracy:)
Pozdrawiam Was serdecznie
Karolina Kostorz