WF – kl. 5a i 5c

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Piątoklasiści!

Dziękuję wszystkim tym, którzy przesłali mi już swoje zadanie dotyczące zasad kulturalnego kibicowania. Wszystkie prace były świetne. Mam nadzieję, że pozostali Uczniowie prześlą swoje zadania w najbliższym czasie. Wszystkim tym, którzy przesłali mi wypełnione dzienniczki tygodniowej aktywności fizycznej również bardzo dziękuję. Cieszę się, że ćwiczycie. Widzę, że część z Was nie bardzo ma pomysł na to, jak ćwiczyć w domu. Zachęcam byście korzystali z tych materiałów, które zamieszczam na stronie internetowej szkoły.
Znajdziecie tam linki to ciekawych rozgrzewek, różnych ćwiczeń, które z całą pewnością będą atrakcyjną formę spędzania czasu w domu.
Temat dzisiejszych zajęć jest prosty. Jednakże wielu z Was w trakcie lekcji nie przywiązuje wagi do niego:( A szkoda. Moim celem jest uświadomić Wam dzisiaj jak ważna jest rozgrzewka, jakie ma znaczenie, jakie korzyści daje. Ponadto zaproponować Wam pewne ćwiczenia, które z powodzeniem możecie wykonać w domu, w każdych warunkach 🙂 Proszę zapoznajcie się z treścią poniższej prezentacji, którą dla Was przygotowałam.

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/04/Znaczenie-rozgrzewki.pdf

Zachęcam Was również byście znaleźli ciekawe propozycje rozgrzewek. W internecie jest szereg stron, które oferują
propozycje ćwiczeń do wykonania przez osoby w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Ze sportowym pozdrowieniem
Wasza nauczycielka wychowania fizycznego