WF – kl. 5a, 5c, 6b, 7b, 8b

Karolina KostorzBez kategorii

Witajcie!
Najczęściej wypowiadane ostatnio słowa to „święta, święta i po świętach”… Nie można zaprzeczyć, że przerwa wielkanocna
się zakończyła, a więc pora zabrać się do pracy i podjąć nowe wyzwania:) Na początek kilka istotnych i dobrych wiadomości. Oto one:
1. Koniec z dzienniczkiem tygodniowej aktywności fizycznej:) Od dzisiaj nie trzeba go wypisywać, notować czy wykonujecie jakieś ćwiczenia ruchowe w domu bądź na terenie swojego miejsca zamieszkania. Wszystkie przesłane do wczoraj wypełnione dzienniczki tygodniowej aktywności fizycznej zostaną oczywiście ocenione.

2. Upłynął przed świętami termin oddania zadania domowego, które otrzymała każda klasa, za wyjątkiem uczniów 7b. Zdecydowana większość prac została oceniana najwyżej jak to tylko możliwe 🙂 Prawie wszyscy otrzymali ocenę celującą, nieliczni uczniowie uzyskali ocenę bardzo dobrą, a tylko w przypadku dwóch osób wpisałam do e-dziennika ocenę dobrą. Wszystkim dziękuję i gratuluję. Te osoby, które nie przysłały rozwiązania zadania w wyznaczonym terminie nie otrzymają oceny niedostatecznej, jednakże straciły szansę na uzyskanie dodatkowej wysokiej oceny. A zatem prace przysłane po terminie nie będą oceniane, gdyż musiałabym wystawić niższe oceny,
a to dla każdego z Was jest raczej niewskazane.

3. Jeśli chodzi o tematykę lekcji z wychowania fizycznego w najbliższej przyszłości to zdecydowanie nie będzie już tak dużo zagadnień wyłącznie teoretycznych. Informowałam Was już o tym przed świętami. Zakładam, że to dobra wiadomość dla wszystkich:) Będziecie
mieli natomiast więcej okazji do tego, by się wykazać pomysłowością, kreatywnością i zaangażowaniem. Każde Wasze działanie oczywiście będzie odpowiednio nagrodzone w postaci oceny wpisanej do e-dziennika.

Co czeka Was dzisiaj? Same atrakcje i przyjemności. Po pierwsze zachęcam do wykonania rewelacyjnej rozgrzewki z instruktorką fitness:

Następnie przygotowałam dla Was prezentację, którą udostępniam poniżej:

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/04/Ćwiczenia-ze-skakanką.pdf

Znajdziecie tam opis różnych ćwiczeń ze skakanką. Mam nadzieję, że każdy z Was uczciwie wykona wszystkie zadania.
To czy ćwiczycie w domu zależy tylko i wyłącznie od Was. To Wasze zdrowie! Nie zapominajcie o tym.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Trzymajcie się zdrowo!
Wasza nauczycielka wychowania fizycznego