WF dla Uczniów kl. 5a i 5c

Karolina KostorzBez kategorii

Witajcie Piątoklasiści!

Mam nadzieję, że dbacie o siebie i że nie tylko nie sprawiacie problemów Waszym Rodzicom, ale także pomagacie im w domowych obowiązkach. Liczę i wierzę, że tak właśnie jest. Temat dzisiejszych zajęć dotyczy zdolności motorycznych oraz sposobów ich kształtowania. Przygotowałam dla Was niezwykle krótką prezentację. Zawiera ona najbardziej podstawowe wiadomości.
Proszę zapoznajcie się z jej treścią.
http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/04/Zdolności-motoryczne.pdf
Zastanówcie się jakie ćwiczenia wykonywaliście na lekcjach wychowania fizycznego w celu kształtowania siły, szybkości, wytrzymałości oraz koordynacji ruchowej.

Ćwiczcie w domu jak najwięcej:)
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie
Karolina Kostorz