Dla wszystkich Uczniów!

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!

Mamy nowy dzień, więc i ja mam dla Was nowe wyzwanie:) Kto z Was wykonana wszystkie ćwiczenia z talii będzie naprawdę MISTRZEM!!! Pochwalcie się jak Wam poszło wysyłając wiadomość na adres: karolciakostorz@o2.pl

https://wordwall.net/pl/resource/1025013/wf/rozgrzewka

Ponadto dla wszystkich chętnych Uczniów przygotowałam teleturniej na temat zdrowego odżywiania. 10 najlepszych osób otrzyma ocenę 6. Jednakże chociaż na pytania możecie odpowiedzieć kilka razy to liczy się wynik tylko pierwszej próby.
UWAGA!!! Aby móc ocenę wystawić odpowiedniej osobie przy logowaniu musicie wpisać swoje nazwisko, a nie imię, bo tylko w tej sposób uda nam się uniknąć konfliktów. Oczywiście w przypadku rodzeństwa proszę również o wpisanie przynajmniej pierwszej litery imienia:) Nikomu nie udostępnię Waszych wyników. Co można stracić biorąc udział w teleturnieju? Absolutnie nic, więc warto spróbować swoich sił i zmierzyć się z innymi:) Zachęcam Was bardzo serdecznie. Teleturniej będzie aktywny do jutra do godz. 9:00. Po tym czasie będę miała wszystkie Wasze wyniki. 10 najlepszych osób otrzyma ocenę 6 o czym zostaną poinformowani za pośrednictwem e-dziennika. Jak się przygotować do teleturnieju? To tylko 9 prostych pytań. Wystarczy, że spojrzycie na najnowszą Piramidę Żywienia opublikowaną w 2020 roku przez Instytut Żywności i Żywienia. Zwróćcie uwagę co jest na szczycie piramidy a co na jej dole. By prawidłowo udzielić wszystkich odpowiedzi nie musicie czytać prezentacji czy uczyć się z Internetu. I tak dacie sobie świetnie radę! Naprawdę pytania są bardzo proste:) By się o tym przekonać musicie spróbować:) Wystarczy jedno kliknięcie:)
https://wordwall.net/play/1104/083/687

Powodzenia:) Trzymam za Was kciuki. Wkrótce okaże się kto jest najlepszy:)
Karolina Kostorz