WF dla wszystkich Uczniów

Karolina KostorzBez kategorii

Witajcie Uczniowie SP 16!

Jak wszyscy dobrze wiemy – Ruch to zdrowie. Nieustannie będę zachęcać Was do podejmowania aktywności fizycznej. Na dzisiaj
mam dla Was kolejną propozycję ćwiczeń z jedną z najbardziej znanych instruktorek fitness. Kto ma możliwość wykonania rozgrzewki na zewnątrz budynków, np. w ogródku, sadzie itp. przed swoim domem, powinien zdecydowanie z tego korzystać. Reszta, w tym także ja:), którzy mieszkają w bloku podejmują aktywność ruchową w swoich czterech ścianach 🙂

Ponadto opracowałam dla Was prosty test dotyczących znanych polskich sportowców 🙂 Zachęcam by każdy z Was spróbował udzielić jak najwięcej dobry odpowiedzi. Aby móc nagrodzić najlepszych i wpisać im dodatkową ocenę z wychowania fizycznego, proszę
o wpisanie swojego imienia oraz nazwiska w trakcie logowania. Oczywiście każdy z Was ma tylko jedną próbę. Życzę powodzenia 🙂 Niech zwycięży najlepszy:)

https://wordwall.net/play/1434/771/788

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo pozytywnej energii.
Karolina Kostorz