Dla młodszych i starszych Uczniów

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie SP 16!

Zbliża się weekend i w związku z tym każdy będzie miał trochę więcej czasu na angażowanie się w takie czynności, które lubi najbardziej. Chciałabym zachęcić Was do aktywnego spędzania wolnych dni. Dla młodszych Uczniów mam propozycję zabaw
z wykorzystaniem poduszek. Materiał udostępniam poniżej.

Natomiast dla starszych Uczniów przygotowałam sportową grę planszową:) Możecie zagrać z rodzicami, rodzeństwem, albo koleżanką czy kolegą za pośrednictwem Skype, Messengera lub innej aplikacji. Nawet nie musisz się widzieć:) wystarczy, że będzie mieć połączenie telefoniczne:) Nie ważny sposób czy metod. Liczy się tylko jedno – abyście się dobrze bawili i trochę poćwiczyli 🙂
Pamiętajcie, że nie wolno oszukiwać! Wszyscy przestrzegajcie zasady fair play. Grę wraz z opisem udostępniam poniżej.

http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/04/gra.pdf

Życzę udanej zabawy, radosnego, słonecznego weekendu.
Pozdrawiam serdecznie
Karolina Kostorz