Zadanie dla wszystkich Uczniów kl. 5-8.

Karolina KostorzBez kategorii

Wysiłek fizyczny to nie tylko bieganie czy skakanie, ale także … sprzątanie. Tak, tak:) Też tego nie lubię, ale jak przyjemnie jest
siedzieć w czystym mieszkaniu…:) Poza tym Waszym Rodzicom na pewno przyda się pomoc w domowych obowiązkach.
W związku z powyższym, tylko i wyłącznie w trosce o Wasze zdrowie i zdrowie Waszych Rodziców, mam propozycję zadania dla wszystkich Uczniów kl. 5-8. Kto z Was przeznaczy 60 minut na posprzątanie mieszkania czy domu? Rodziców proszę o wskazanie tych prac,
które macie wykonać. Mycie okien, podłóg, odkurzanie to oczywiście podstawowe czynności. Jestem przekonana, że Rodzice będą bardzo kreatywni:)
Oczywiście zdjęcia lub filmiki w trakcie pracy wskazane:) Rola Rodziców polega na wydawaniu poleceń i jeśli byłaby taka możliwość pełnienie obowiązków reżysera lub fotografa, który udokumentuje całe wydarzenie.
PS. Drodzy Uczniowie pamiętajcie, że sprzątanie jest przyjemniejsze jeśli w tle słychać muzykę:) A praca uszlachetnia:) Niech inspiracją będą zdjęcia zamieszczone poniżej:)
Powodzenia:)
Karolina Kostorz