Wyjątkowe chwile polskiego sportu

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!

Odwołując się do wymagań zawartych w podstawie programowej, pragnę przypomnieć, że każdy z Was powinien znać zasady kulturalnego kibicowania. Koronawirus sparaliżował wszystkie sportowe imprezy, które miały się odbyć w 2020 roku… Najpierw mecze i turnieje odbywały się bez udziału publiczności, później zostały zawieszone najważniejsze krajowe i światowe rozgrywki i zawody. A ostatnie komunikaty doniosły, że nie odbędzie się nie tylko finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej, ale także Igrzyska Olimpijskie w Tokio…
W związku z powyższym, w tym trudnym czasie dla wszystkich sportowców i kibiców, postanowiłam zachęcić Was do obejrzenia dwóch krótkich filmików. Najlepiej gdyby udało Wam się to zrobić wspólnie z Rodzicami. Mogliby oni powspominać wyjątkowo wzruszające chwile polskiego sportu.

Życzę Wam i sobie, aby kolejne lata obfitowały w tak piękne, niepowtarzalne momenty

Karolina Kostorz