Zadanie z plastyki jako forma podziękowania za ciężką pracę

Karolina KostorzBez kategorii

Trwa akcja „Rysunek dla bohaterów”. W Szczecinie dzieci i ich opiekunowie wykonują rysunki związane z pracą policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy. Następnie naklejają prace w oknach na znak wdzięczności  dla osób zaangażowanych w walkę
z koronawirusem. My również pragniemy się włączyć w tą akcję. By połączyć przyjemne z pożytecznym, Pani Zuzanna Ciepał zachęca wszystkich Uczniów do wykonania takiego rysunku. Oczywiście Ci z Was, którzy pragną umieścić swoją pracę w oknie mogą to zrobić. Zachęcamy do tego. Niech będzie to oznaka wsparcia i wdzięczności za ciężką pracę wielu ludzi, którzy obecnie narażają swoje życie.
Prace będziecie mogli pokazać Pani Zuzannie Ciepał i innym nauczycielom jak tylko wrócimy wszyscy do szkoły:)
Trzymajcie się dzielnie Uczniowie SP 16:)