Dla Uczniów 5c – materiały z WF

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!
Materiał dla Was na dzisiejsze zajęcia znajdziecie pod adresem: 
http://sp16.jastrzebie.pl/wp-content/uploads/2020/03/Ideał-Kalos-Kagathos-1.pdf
Proszę o zapoznanie się z treścią pliku. Następnie zastanówcie się czy znacie kogoś kto spełnia kryteria opisanego w materiale ideału wychowania. Ale to jeszcze nie wszystko 🙂 Druga część dzisiejszej lekcji dotyczy zasad kulturalnego kibicowania. Jako zadanie na ocenę proszę, abyście przesłali mi w dowolnej formie Wasze propozycje, jak powinni się zachowywać porządni, prawdziwi kibice. Swoje pomysły możecie wypisać w punktach na komputerze w dowolnym edytorze tekstu, albo napisać ręcznie a później wykonać zdjęcie telefonem komórkowych. Oczywiście jeśli ktoś posiada zdolności plastyczne, recytatorskie, muzyczne to może je wykorzystać, np. wykonać piękny rysunek, napisać i wyrecytować wiersz czy zaśpiewać piosenkę. Proszę, byście Wasze nagrania, zdjęcia i inne formy odrobionego zadania, wysłali na adres: karolciakostorz@o2.pl lub za pośrednictwem e-dziennika. Jako inspirację możecie wykorzystać pomysły innych: 
https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sowia-gora-sp3/sportowe-zabawy/ 
Wszystkim Wam życzę powodzenia i samych kreatywnych pomysłów!
Termin oddania prac upływa 6 kwietnia. Macie więc bardzo dużo czasu na rewelacyjne wykonanie zadania.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Mam nadzieję, że dbacie o siebie!
Karolina Kostorz