Informacje od pedagoga szkolnego.

Monika KłapsiaBez kategorii

Informacja od pedagoga szkolnego na temat konsultacji e-mailowych, które są udzielane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Jastrzębiu-Zdroju. W razie potrzeby istnieje możliwość podania numeru telefonu zaprzyjaźnionego psychologa. Proszę wtedy o kontakt na e-dzienniku bądź na mojego gmaila monikawydrapiotrkowka@gmail.com. Pragnę również przypomnieć, że jestem każdego dnia do Państwa dyspozycji.

Szanowni Państwo.

Uprzejmie  informuję, że na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach §18 pkt. 2 (Dz. U. 2003, poz. 69) oraz za zgodą organu prowadzącego następuje zawieszenie zajęć (diagnozy, działania postdiagnostyczne, terapie) w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jastrzębiu-Zdroju, w okresie od 16.03.2020r. do 10.04.2020r.

Jednocześnie pragnę poinformować, że w okresie od 16.03.2020r. do 10.04.2020r. pracownicy pedagogiczni będą udzielali porad i konsultacji za pośrednictwem e-mail w godzinach od 8.00 do 15.00 oraz telefonicznie w godzinach od 8.00 do 12.00 (w tym okresie obowiązuje nr tel. 517852457).

Zachęcam do korespondencji mailowej:
Dyrektor: poczta@ppp.jastrzebie.pl
Wicedyrektor: jnamielska@ppp.jastrzebie.pl
Sekretariat: poczta@ppp.jastrzebie.plaledniowska@ppp.jastrzebie.pl
Psycholog (dział przedszkolny): psycholog-PP@ppp.jastrzebie.pl
Psycholog (dział szkolny): psycholog-SP@ppp.jastrzebie.pl
Psycholog (dział młodzieżowy): psycholog-mlodziez@ppp.jastrzebie.pl
Pedagog (dział szkolny): pedagog-SP@ppp.jastrzebie.pl
Pedagog (dział młodzieżowy): pedagog-mlodziez@ppp.jastrzebie.pl
Logopeda: logopeda@ppp.jastrzebie.pl

Sekretariat Poradni obsługuje petentów telefonicznie (nr tel. 324717878) oraz w szczególnych przypadkach osobiście, wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty.
Sekretariat pracuje w godzinach od 7.30 do 15.30.

Dyrektor PPP