Dla Uczniów kl. 6b

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Szóstoklasiści!
Tematem dzisiejszych zajęć są walory rekreacyjne piłki ręcznej.
W związku z tym, mam dla Was następujące zadanie domowe – proszę byście wykonali pracę, w której przedstawicie swoje zdanie dlaczego warto uprawiać piłkę ręczną rekreacyjnie. Forma pracy dowolna. Możecie np. wypisać w punktach zalety tej dyscypliny sportu, zarówno na kartce papieru, jak i przy wykorzystaniu wybranego edytora tekstu. Może także wykonać jakiś rysunek i go opisać. A jak ktoś ma dość odwagi to może nagrać filmik i opowiedzieć dlaczego jego zdaniem warto uprawiać piłkę ręczną. Liczę na Waszą kreatywność. Zwróćcie proszę uwagę na znaczenie słowa rekreacja. Jest to podejmowanie aktywności ruchowej w czasie wolnym, dobrowolnie. Rekreacją nie jest lekcja wychowania fizycznego czy sportowiec grający zawodowo w piłkę ręczną. Termin oddania prac mija 9 kwietnia. Macie więc sporo czasu:) Wiem, że dacie sobie radę. W ramach wskazówki i w trosce o doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim udostępniam Wam poniższe zdjęcie. Niech będzie dla Was inspiracją:)


Trzymajcie się zdrowo i sportowo:)
Karolina Kostorz