Dla ósmoklasistów!

Karolina KostorzBez kategorii

Drodzy Uczniowie!
Przed Wami egzamin ósmoklasisty… W tej trudnej obecnie sytuacji nauczyciele dokładają starań, abyście byli jak najlepiej przygotowani. Jednak najwięcej zależy od Was. Inni mogą Was zachęcać, namawiać, wskazywać korzyści lub grozić karami w postaci np. ocen. Jednak konsekwencje nieprzygotowania się do egzaminu będzie ponosili Wy. Nauczyciele wierzą w Was. Wspierają. Nie zawiedźcie ich. Niech będą z Was dumni. I Wam również życzę, żeby egzamin nie był dla nikogo problemem.
W ramach przygotowania się do tego wydarzenia proponuję darmowe lekcje online prowadzone przez doświadczonych nauczycieli na jednym z portali internetowych.
Gorąco zachęcam do skorzystania z takiej formy nauki.

https://tech.wp.pl/przygotowanie-do-egzaminu-osmoklasisty-online-z-wp-pilotem-6490281372870785a

Nieustannie wszyscy trzymamy za Was kciuki!