Sukces naszych dziewczynek z klas 4-6

Karolina KostorzBez kategorii

28 listopada odbyły się w naszej szkole powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci. Organizatorkami były nauczycielki wychowania fizycznego – Pani Janina Bogusz-Wiśniewska oraz Pani Karolina Kostorz. W sportowych zmaganiach uczestniczyły 2 drużyny. Dziewczyny z SP 16 pokonały rywalki zdobywając aż 21 bramek! Brawo. Cała społeczność szkolna gratuluje sukcesu uczennicom oraz ich trenerce – Pani Janinie Bogusz-Wiśniewskiej, która doskonale przygotowała zespół do sportowych zmagań.

W składzie drużyny SP 16 zagrały:

  • Z klasy 5b: Łucja Pieróg oraz Klara Kucharska,
  • z klasy 6a: Weronika Karbowniczyn, Beata Ostrowska i Julia Durczok,
  • z klasy 6b: Zuzanna Śmuałkowska, Nadia Kuś ,Oliwia Szczepanik,
  • a z klasy 6c: Klaudia Miąsko, Marta Polny, Martyna Dobisz, Zuzanna Jabłońska i Małgorzata Szmuk.

Kapitanem naszej drużyny była bramkarka – Julia Rudol z klasy 6b.

Dziękujemy Wam dziewczyny i życzymy powodzenia:)

Wszyscy trzymamy teraz kciuki za Wasz występ w zawodach rejonowych. Jesteśmy przekonani, że będziecie walczyć o każdą piłkę i godnie będziecie reprezentować dobre imię naszej szkoły.