Podsumowanie kiermaszu świątecznego

Karolina KostorzBez kategorii

17 grudnia, zgodnie z zapowiedzią, odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. To długo oczekiwane wydarzenie. Można było kupić mnóstwo przepysznych słodkości, wspaniałe ozdoby świąteczne, ale także posłuchać kolęd i występu dziewczyn z kółka muzycznego oraz miło spędzić czas w towarzystwie kolegów, koleżanek, bliskich i znajomych 🎄 
Uczniowie wykazali się nadzwyczajnymi zdolnościami. Przedsiębiorczość okazała się po raz kolejny ich mocną stroną:)
Jednak to nie koniec atrakcji i świątecznych niespodzianek :), bowiem już
18 grudnia kiermaszu ciąg dalszy:) W czasie długiej przerwy uczniowie znów zamienią się na chwilkę w kupców i handlarzy:)
Nauczyciele dziękują wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc przy organizacji dzisiejszego kiermaszu.

Szczególne podziękowania należą się również Pani Barbarze Królicy oraz Pani Oldze Krzystale, które udekorowały salę gimnastyczną, przygotowały stoliki dla każdej klasy, zapewniły oprawę muzyczną oraz czuwały nad bezpieczeństwem i posprzątaniem sali.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego kiermaszu:)