Mikołaj w SP 16

Karolina KostorzBez kategorii

       Zgodnie z oczekiwaniami wszystkich uczniów naszej szkoły, 6 grudnia pojawił się w SP 16 Święty Mikołaj. Z jego wizyty ucieszyli się zarówno dzieci, jak i nauczyciele. Najodważniejsi uczniowie zaśpiewali Świętemu Mikołajowi piosenki i odpowiednio przygotowali się na jego wizytę zakładając świąteczny strój. Było dużo śmiechu i radości. Na twarzach uczniów bez trudu można było dostrzec wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach elfy tego długo oczekiwanego gościa, obdarowały wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Święty Mikołaj nie zapomniał również o starszych uczniach naszej szkoły. Oni także otrzymali słodkie upominki.

Cała społeczność szkolna dziękuje Świętemu Mikołajowi za wizytę i ma nadzieję, że w przyszłym roku znów odwiedzi naszych uczniów.