Harcerze pomagają:)

Karolina KostorzBez kategorii

Szlachetna Paczka harcerzy i uczniów naszej szkoły dotarła pod wskazany adres, w dobre ręce wspaniałej rodziny:)
Jesteśmy dumni z naszej harcerskiej i uczniowskiej młodzieży. Przez takie czyny uczymy się wartości ponadczasowych oraz mądrego postępowania. Dziękujemy Wam z całego serca. Bez wątpienia święta dla rodziny, która otrzymała dary będą szczęśliwe, ciepłe i bez zmartwień 😇🎄 Obdarowane dzieci odwdzięczyły się harcerzom pięknym rysunkiem. Ogromne słowa uznania należą się Pani Janinie Bogusz-Wiśniewskiej za zorganizowanie akcji, zmotywowanie młodzieży, włączenie do pomocy innych nauczycieli oraz rodziców uczniów. Za przekazane dary serdeczne podziękowania należą się Oli Polny, Gosi, Kubie i Natalce Szmukom, Szymonowi Ledniowskiemu, Agnieszce Pająk, Wiktorii Wali, Bartoszowi Bonarowi oraz Pani Zofii Prządce, a także harcerkom – Oldze Blaszczyk i Wiktorii Krzyształa, które pakowały paczki wraz z zaprzyjaźnioną drużyną harcerską z Czyżowic.