Pierwsze zawody sportowe w roku szkolnym 2019/2020 zakończone wielkim sukcesem Naszych chłopców

Karolina KostorzBez kategorii

25 września w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się powiatowe zawody drużynowe w sztafetowych biegach przełajowych. W zmaganiach rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci reprezentacja chłopców Naszej Szkoły stoczyła zaciętą walkę dzięki czemu zajęła III miejsce. Zwycięstwo zasłużenie wywalczyli zawodnicy Akademii Piłkarskiej GKS-u Jastrzębie uczęszczający do Szkoły Podstawowej nr 2 Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna. II miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 im. Henryka Jordana.
W składzie SP 16 znaleźli się: Michał Starzykowski, Mateusz Szarek, Krzysztof Mika, Miłosz Brzychcy, Szymon Dzierzenga, Bartosz Kapciak, Kamil Kęska, Damian Krzystała, Mateusz Ledwoń.
Pani Karolina Kostorz składa ogromne wyrazy wdzięczności za poświęcenie, nieustępliwość oraz serce do walki o każdą sekundę. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników.