O tych, którzy mnie zachwycili…

Karolina KostorzBez kategorii

Niewątpliwie w SP 16 jest wielu zdolnych uczniów. Jest również kilku takich wychowanków, którzy zachwycili mnie swoją postawą w tym roku szkolnym, promując Naszą szkołę w środowisku lokalnym i dbając o jej dobre imię. O sukcesach części podopiecznych pojawiły się już informacje na stronie internetowej oraz szkolnym Facebook’u. Chciałabym uzupełnić brakujące wiadomości, mając nadzieję, że mimo wakacji wielu uczniów przeczyta ten post.
Nie ulega wątpliwości, że wśród tych wyjątkowych wychowanków jest Kamil Wojtysiak z klasy 6a, który okazał się Mistrzem animacji poklatkowej. Jego praca zajęła 3 miejsce spośród 165 zgłoszonych w konkursie.
Brawo Kamil!

https://www.youtube.com/channel/UC2KIGzjF7YtZgDcv9vLaRdg

Nie mniejsze gratulacje należą się Zuzannie Śmiałkowskiej z klasy 5b, która w maju została „Sportowcem miesiąca”.

Z kolei za całokształt pracy, ogromny wkład w krzewienie pozytywnej postawy wobec aktywności fizycznej wśród pozostałych uczniów, reprezentowanie szkoły na licznych zawodach sportowych, szczególne podziękowania i gratulacje należą się Dorocie Burdzik z klasy 8b.

Z nadzieją na więcej tak zdolnych i niepowtarzalnych uczniów w Naszej szkole życzę wszystkim udanych, niezapomnianych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji:)

Proszę pamięć, że „Ruch to zdrowie i każdy to powie”:)

Karolina Kostorz – nauczyciel od „fikołków”:)