Najlepsze siatkarskie zespoły SP 16

Karolina KostorzZawody sportowe

27 maja 2019 roku odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej dla klasy 7 i 8 oraz 3a gimnazjum. W zawodach wzięło udział 5 zespołów. Każda drużyna składała się z 4 uczniów uczęszczających do jednej klasy.
Walka była niezwykle wyrównana. Ostatecznie I miejsce zajął zespół z klasy 8a – „Kojoty”, w którym zagrali: Patryk Naszko (kapitan), Jakub Micek, Adrian Grzonka oraz Kacper Warchocki. II miejsce zdobyła drużyna dziewcząt z klasy 7a, tj. „Gwiazdeczki”, czyli Oliwia Szawerna (kapitan), Kinga Sitek, Oliwia Ceglarek oraz Katarzyna Michalak. Z kolei zespół chłopców z najstarszej klasy z szkole, czyli 3a gimnazjum wywalczył III miejsce. W drużynie zagrał Kacper Napora (kapitan), Szymon Trzaskalik, Adam Mikulski oraz Kacper Rybarski. Uczniowie nazwali swój zespół „Ziemniaczki” 🙂

Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy, a zawodnicy, którzy zajęli I, II i III miejsce zdobyli również medale.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za wspaniałe emocje i sportowe popołudnie oraz życzymy dalszych sukcesów.