Bohaterki SP 16

Karolina KostorzBez kategorii, Zawody sportowe

Wspaniałym sukcesem zakończyły się tegoroczne rozgrywki w piłce ręcznej dziewcząt rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. 22 maja po emocjonujących meczach nasze uczennice zajęły IV miejsce w półfinałach wojewódzkich zorganizowanych w hali sportowej MOSiR w Żorach. Dziewczęta walczyły ze wszystkich sił, o każdą piłkę. Ich upór, zawziętość i ogromne serce do gry zaprocentowały. Nasze dziewczyny okazały się prawdziwymi bohaterkami zawodów, które walczyły wyłącznie z zawodniczkami klas mistrzostwa sportowego. Gratulacje otrzymały od najwybitniejszych trenerów z województwa śląskiego, którzy zaproponowali niektórych naszym zawodniczkom rozpoczęcie profesjonalnych zajęć, gry w klubie sportowym pod opieką najlepszych instruktorów. Wszystkim dziewczynom należą się słowa uznania, pochwały i duże brawa. Cała społeczność SP 16 jest z Was bardzo dumna i życzy Wam kolejnych sukcesów.