Wyniki konkursu „Ekoludek lub zabawka z surowców wtórnych”

adminKonkursy

W piątek (8 lutego) poznaliśmy wyniki szkolnego konkursu „Ekoludek lub zabawka z surowców wtórnych” zorganizowano w ramach projektu „Kopalnia Wiedzy – JSW”. Na drugiej godzinie lekcyjnej klasy 1-5 zebrały się na sali gimnastycznej, aby oklaskiwać nagrodzonych uczniów. Nagrody wręczały pani dyrektor – Dorota Bury – i pani Magdalena Błachut-Wiśniewska.

I miejsce ex æquo zajęły

  • Zuzanna Jabłońska (5c) i Emilia Konsek (1a)

II miejsce ex æquo

  • Błażej Matloch (1b) i Justyna Macura (1a)

III miejsce ex æquo

  • Dawid Babczyk (4c) i Julia Kowalik (2a)

Ponadto przyznano 4 wyróżnienia:

  • Wiktor Rybak (4b)
  • Bartosz Bonar (4b)
  • Tymoteusz Zdziebło (2b)
  • Szymon Zdziebło (1a)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do wzięcie udziału w następnych zmaganiach.