Sukces naszych młodych szczypiornistek!

Karolina KostorzZawody sportowe

22 stycznia odbyły się w naszej Szkole zawody minipiłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Organizatorem zawodów była Pani Janina Bogusz-Wiśniewska. Gościliśmy dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 15 oraz Szkoły Podstawowej nr 20.
Zespół SP 16 wygrał wszystkie mecze i zdeklasował rywalki.
W składzie naszej zwycięskiej drużyny znalazły się: Klaudia Miąsko, Dominika Kiernickia, Patrycja Kiernicka, Oliwia Dybciak, Zuzanna Śmiałkowska, Kinga Struś, Klich Wiktoria, Julia Linkowska, Wiktoria Dzierzenga, Paulina Brzoza, Sonia Reclik, Julia Rudol, Weronika Karbowniczyn, Marta Polny, Oliwia Szczepanik.
Dziewczyny wywalczyły tym samym awans do zawodów rejonowych.
Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za walkę i poświęcenie oraz Pani Janinie Bogusz-Wiśniewskiej za przygotowanie sportsmenek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!