Finał konkursu „Tak pracuje moja mama”

adminImprezy, Konkursy

6 czerwca 2108 r. w sali posiedzeń Rady Miasta w UM odbył się finał międzyszkolnego konkursu dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu naszego miasta. Konkurs zorganizowano z okazji Dnia Matki. Salę plenarną wypełnili nagrodzeni uczniowie ze swoimi mamami. Wśród zaproszonych gości była pani Barbara Masłowska – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. prof. R. Ranoszka (szkoła organizująca konkurs). Imprezę prowadziła pani Magdalena Błachut, natomiast nagrody wręczał laureatom pan Andrzej Pawłowski – Naczelnik Wydziału Edukacji. Wszystkie wyróżnione dzieci otrzymały nagrody rzeczowe, a mamy zwycięzców 3 głównych nagród również bukiety kwiatów. Prezentację wykorzystaną podczas uroczystości przygotowała pani Zuzanna Ciepał.
Organizatorki konkursu – panie M. Błachut i Z. Ciepał – serdecznie dziękują sponsorom nagród 🙂
Sponsorzy:

 • Księgarnia Book-Book
 • Kancelaria Radcy Prawnego Pani Kinga Błaszczyk-Samsel
 • Dawid Karolczuk z Dakar Group
 • Biuro tłumaczeń mLingua
 • Bank Spółdzielczy w Jastzębiu-Zdroju
 • Cafeteria Mały Książę
 • Westernowy Park Rozrywki Twinpigs w Żorach
 • Kwiaciarnia Muscari
 • Hurtownia Corrado
 • Lewiatan (ul. Komuny Paryskiej)
 • Dziękujemy sponsorom:
 • Księgarnia Book-Book
 • Kancelaria Radcy Prawnego Pani Kinga Błaszczyk-Samsel
 • Dawid Karolczuk z Dakar Group
 • Biuro tłumaczeń mLingua
 • Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju
 • Cafeteria Mały Książę
 • Westernowy Park Rozrywki Twinpigs w Żorach
 • Kwiaciarnia Muscari
 • Hurtownia Corrado
 • Lewiatan (ul. Komuny Paryskiej)

Zobacz PREZENTACJĘ.