Promocja miasta

adminAkcje

9 stycznia br. otrzymaliśmy list z Wydziału Informacji, Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Jastrzębia-Zdroju – niektórzy mogą być zdziwieni taką formą, ponieważ przyzwyczajeni są do konstrukcji „Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój”. Konstrukcje oparte na składni rządu, np. Urząd Miasta Gliwice, są za rzadsze i mają charakter urzędowy, natomiast konstrukcje oparte na składni zgody, np. Urząd Miasta Krakowa, są częstsze i mniej urzędowe. Skoro nie jesteśmy urzędnikami, używamy wyrażenia Urząd Miasta Jastrzębia-Zdroju! Wracając do listu z naszego magistratu, poproszono m.in. nas o zamieszczenie na szkolnej stronie internetowej animację logotypu obchodów 55-lecia nadania praw miejskich. Pozwalamy sobie również zacytować fragment ww. listu:

„Bardzo proszę o używanie go na Państwa stronach internetowych, profilach w mediach społecznościowych oraz przy okazji innych działań informacyjno-promocyjnych w tym roku”.

Czynimy zadość tej prośbie. KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ANIMACJĘ LOGOTYPU.