Owoce w szkole

adminZawiadomienie

Szanowni Państwo,
serdecznie witamy w nowym roku szkolnym i jednocześnie przepraszamy za tak późny kontakt mailowy, ale zmiany jakie zaszły w programie wymagały od nas reorganizacji i nie chciałyśmy wprowadzać Państwa w błąd.
Pierwszą ważną zmianą jest porcja. Od teraz jest to 1 produkt, a nie owoc + warzywo. Zgodnie z warunkami z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa mają Państwo wydawać 1 porcję dziennie, tyczy się to zarówno komponentu owocowo-warzywnego jak i mlecznego.
W obu programach biorą udział tylko i wyłącznie uczniowie z klas 1 do 5 szkoły podstawowej, których rodzice wyrazili zgodę na udział.
W bieżącym roku dostawy będą realizowane przez 10 tygodni. Od 2 pażdziernika do 15 grudnia, z wyłączeniem tygodnia w którym wypada 1 listopada – Wszystkich Świętych.
W każdym z tych tygodni będziemy u Państwa 2 razy – w każdy poniedziałek i środę.
Musimy zrealizować 45 porcji owocowo-warzywnych oraz 40 porcji mlecznych. W każdym tygodniu muszą Państwo otrzymać po 4 produkty mleczne oraz po minimum 4 owoce/warzywa. Przez 5 tygodni będzie to po 5 sztuk owoców/warzyw, w związku z tym będą Państwo otrzymywać po 3 porcje w 1 z dostaw lub będziemy wozić dodatkowo w piątki. To nie są nasze ustalenia, a warunki narzucone przez KOWR, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość.
Andersen Poland Sp. z o.o. sp. k.
ul. Kolbego 14a
32-600 Oświęcim
tel. 33 487 68 49
513 177 832