Kierownicy i dyrektorzy

Lata 1922 — 1939

  • Albert Tilze

    do 31 VII 1925

  • Roman Mandzel

    p.o. kierownik 01 IX – 22 XI 1925

  • Ludwik Droziński

    23 XI 1925 – 23 VIII 1935

  • Wiktor Ranoszek

    p.o. kierownik 24 VIII 1935 – 9 XI 1936, 17 V – 30 VI 1937

  • Wacław Mierzwiński

    p.o. kierownik 10 XI 1936 – 16 V 1937

  • Alojzy Spyrka

    01 VII 1937 – 31 VIII 1939

Lata 1939 — 1945

  • Linden

    1939 – 1943

  • Franz Füscher

    1943 – 1945

Od 1945 — do dzisiaj

  • Otto Wybraniec

    p.o. kierownik 18.06. – 31.07.1945

  • Józef Klus

    01.08.1945 – 22.10.1948

  • Franciszek Morawiec

    15.11.1948 – 31.08.1975

  • Emeryk Wysłucha

    01.09.1975 – 31.08.1984

  • Barbara Jaguścik

    01.09.1984 – 15.02.1991

  • Leszek Majewski

    p.o. dyrektor 16.02. – 31.08.1991

  • Barbara Jędrzejczyk-Masłowska

    01.09.1991 – 31.08.2018

  • Dorota Bury

    01.09.2018 do

Skrót p.o. znaczy pełniący obowiązki, skąd wynika, że „p.o. dyrektor/kierownik” to pełniący obowiązki dyrektor/kierownik.