Podręczniki do religii

Szkoła ma obowiązek zapewnić uczniom bezpłatny dostęp do podręczników przeznaczonych do obowiązkowych zajęć z zakresu kształcenia ogólnego. Koszty zakupu podręczników i ćwiczeń do religii, która nie jest przedmiotem obowiązkowym, PONOSZĄ RODZICE.

ZOBACZ

Świetlica

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy jest do pobrania na naszej stronie. Należy ją wypełnić i odesłać na adres szkoły: sp16@um.jastrzebie.pl lub przynieść osobiście do szkoły do 25 sierpnia 2020 roku.

ZOBACZ

Witamy na stronach internetowych SP16. Można tu znaleźć ważne informacje o bieżącym życiu szkoły, interesujące wiadomości o minionych latach, a ponadto – plany na najbliższą przyszłość. Zapraszamy do korzystania z naszej witryny, która będzie systematycznie rozbudowywana.