Czuwaj Kochani ❤️ Rodzice, Uczniowie, Harcerze 16 PDH Wataha z SP 16!

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy mnóstwo ubrań, żywności, środków higienicznych i 700 zł, które Panie: Janina Bogusz-Wiśniewska, Patrycja Korzystała, Hanna Rychel, Kornelia Wasilewska, Kinga Błaszczyk-Samsal zawiozły do Czyżowic.
Transport, z uwagi na ilość towaru, zostaje przesunięty prawdopodobnie na czwartek, więc jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do akcji to Pani Janina Bogusz-Wiśniewska na wiadomość. Zebrane 700 zł zostanie przeznaczone na zakup odzieży, bielizny dla dzieci z domu dziecka, które bardzo ucierpiało. Organizatorka akcji – Pani Janina Bogusz-Wiśniewska dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję, dokonali wpłaty na zrzutce.pl. Na wiosnę będzie znów organizowana pomoc. Wszystkie informacje będą podane na stronie internetowej w odpowiednim czasie. Pani Janina Bogusz-Wiśniewska powiedziała ze wzruszeniem, że „Jastrzębie-Zdrój pokazało swoją siłę. Zaskoczyliśmy Maćka, organizatora jakie mamy szlachetne serca”.

I za takie właśnie serca, zawsze otwarte na niesienie pomocy innym bardzo dziękujemy.