WF dla wszystkich Uczniów

Witajcie Uczniowie!

Tematem dzisiejszych zajęć z wychowania fizycznego jest gibkość. Jest to jedna ze zdolności motorycznych, którą
stosunkowo rzadko omawiamy na lekcjach. Nie oznacza to bynajmniej, że jest ona mało istotna. Wręcz przeciwnie.
Przygotowałam dla Was krótką prezentację byście mogli zapoznać się z podstawowymi wiadomościami na temat
gibkości, a także poznać metody jej kształtowania. Spokojnie, nie martwcie się – te informacje, mają Was zaciekawić,
uświadomić Wam jak różnorodny trening można wykonać by zwiększać swoją ruchomość w stawach.

Poniżej znajduje się filmik, przedstawiający niesamowite efekty jakie można osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie. Serdecznie zachęcam Was do obejrzenia materiału wideo, a także do wykonania kilku ćwiczeń. Warto rozpocząć trening gibkości już dzisiaj:)

Życzę Wam wszystkiego dobrego.
Niech uśmiech nie znika z Waszej twarzy.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Karolina Kostorz