Konkurs gwary śląskiej

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Krzyżanowice zapraszają na Konkurs Gwary Śląskiej w nowym wydaniu.
Hasło przewodnie: Zostań w domu i godej!

Konkurs Gwary Śląskiej organizowany jest od 13 lat, tegoroczna edycja jest inna, bo wciąż obowiązują obostrzenia wprowadzone
w związku z epidemią. A miały być zaprezentowane aż 72 utwory, do konkursu zgłosili się uczestnicy w trzech kategoriach:
przedszkola, szkoły podstawowe oraz dorośli. Postanowiono dostosować konkurs do sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy.
Wszystkich chętnych, dużych i małych zapraszam do udziału w Konkursie Gwary Śląskiej – zostań w domu. Będzie inaczej,
choć na pewno nie mniej inspirująco. Wystarczy nagrać filmik z występem. Należy go przesłać za pomocą aplikacji WhatsApp
na nr telefonu 500 048 566 (Centrum Kultury w Tworkowie).

Uczestnicy (w przypadku dzieci rodzice/opiekunowie) proszeni są również o przesłanie karty zgłoszenia na adres: kultura@gzoksit.krzyzanowice.pl (koniecznie), a także zdjęcia osoby występującej (wyłącznie chętni).

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, a dla wszystkich uczestników dyplomy 🙂
Serdecznie zapraszam do godki:)
Karolina Kostorz