WF dla wszystkich Uczniów

Drodzy Uczniowie!

Mam nadzieję, że wszystkim udało się odpocząć w weekend i teraz pełni energii z zapałem zabierzecie się do pracy.
Temat dzisiejszych zajęć z wychowania fizycznego jest następujący: Gimnastyka poranna. Napoje energetyczne.
W ramach porannej gimnastyki mam dla Was następującą propozycję:

Drodzy uczniowie SP Sokołowsko. Mały challenge do wykonania w domu lub ogródku. Wrzucajcie filmiki ze swoim wykonaniem w komentarzach pod tym filmem. Pozdrawiam

Opublikowany przez Michała Leszkę Czwartek, 16 kwietnia 2020

Ćwiczenia można wykonać w mieszkaniu, a jeśli ktoś ma możliwość podejmowania wysiłku fizycznego w swoim ogrodzie, to serdecznie do tego zachęcam.

Następnie zachęcam Was do obejrzenia kilku krótkich filmów dotyczących napojów energetyzujących.

Mam nadzieję, że po obejrzeniu powyższych filmów nie macie już żadnych wątpliwości, że napoje energetyzujące są szkodliwe i nikt nie powinien ich pić, a już zdecydowanie nie osoby poniżej 18 roku życia. Nie warto marnować swojego życia uzależniając się od napojów tego typu.

Dbajcie o swoje zdrowie.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego, słonecznego dnia
Karolina Kostorz