Domowe porządki w nowej odsłonie

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Jest wiosna, która jakoś nieodłącznie wielu osobom kojarzy się ze sprzątaniem:) Ci, którzy mnie znają wiedzą, że domowe porządki nie należą do moich ulubionych czynności, ponieważ mnie nudzą:) nie stanowią wyzwania, a zatem postrzegam je jako mało atrakcyjne. I nie raz muszę się bardzo zmuszać, by zabrać się za pracę. Jednakże, skoro tak jak większość osób dorosłych lubię mieć w domu porządek, nie mam innego wyjścia i pewne czynności trzeba wykonać, by móc cieszyć się pięknie pachnących mieszkaniem. Dzieci najczęściej nie znoszą sprzątania… Tak to już niestety wygląda. Taka jest brutalna rzeczywistość 🙁 W Internecie odnalazłam film prezentujący jak domowe porządki mogą wyglądać. Mi się bardzo spodobało . Od dzisiaj tylko w takiej formie będę sprzątać. Do czego wszystkim zachęcam:)

Poszukując ciekawych materiałów dla Uczniów, natknęłam się również na poniższe zdjęcie… Mam nadzieję, że zmusi ono niektóre dzieci do przemyśleń… Pamiętajcie dzieciaki, że WARTO POMAGAĆ!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i trzymam kciuki za wiosenne porządki:)
Karolina Kostorz