Niepokonane dziewczyny Pani Janiny Bogusz-Wiśniewskiej

Karolina KostorzBez kategorii

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok więc to najlepszy moment by zamieścić te ważne informacje i wydarzenia, które nie pojawiły się dotychczas na naszej stronie. I choć upłynęło kilka tygodni to uczniowie i nauczyciele wciąż wspominają niesamowite wyczyny dziewczyn, które Pani Janiny Bogusz-Wiśniewskiej przygotowała do zawodów. Ich występy 5 grudnia dobitnie pokazały, że kobiety nie należą do słabej płci. Podopieczne Pani Janiny Bogusz-Wiśniewskiej wygrały wszystkie mecze i tym samym zajęły I miejsce w zawodach piłki ręcznej rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zarówno dziewczynom, jak i ich trenerce, należą się ogromne gratulacje i słowa uznania.

Cała społeczność szkolna już trzyma kciuki i wierzy w Wasze dalsze sukcesy 🙂 POWODZENIA:)